Tablice

Wykonujemy tablice naścienne, podwieszane, wolnostojące oraz tabliczki informacyjne itp. Materiały przez nas wykorzystywane to blachy ocynkowane, blachy perforowane, płyty PCV, metale nierdzewne, drewno, plexi, szkło, tworzywa sztuczne oraz inne - zgodne z oczekiwaniami klienta. Wykonujemy tablice zarówno jednostronne jak i dwustronne.

Plansze reklamowe wolnostojące mogą zostać wykonane także z konstrukcją nośną. Dodatkowo realizujemy wszelkie formalności związane z instalacją reklamy

Talica_1 Talica_2
Talica_3 Talica_4
Talica_5 Talica_6
Talica_7

Kasetony

Reklamy podświetlane o różnych wymiarach (jednostronne oraz dwustronne). Stosowane mogą być zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu. Zapewniają widoczność reklamy nawet z większej odległości.

Kaseton_1 Kaseton_2

Reklamy na środkach transportu

Oferujemy wykonanie reklam na wszelkich środkach transportu, bezpośrednio na karoserii lub na foliach magnetycznych umożliwiających sprawne założenie lub usunięcie reklamy. Jedną z ciekawszych reklam na pojazdach jest grafika wykonana na folii odblaskowej, której widoczność jest niezależna od pory dnia.

Posiadamy doświadczenie w oklejaniu zarówno samochodów osobowych, jak również większych pojazdów np. autobusów, przyczep, naczep, samochodów dostawczych.

Samochod_1 Samochod_2
Samochod_3 Samochod_4
Samochod_5 Samochod_6
Samochod_7 Samochod_8

Reklamy z liter przestrzennych

Reklamy z liter przestrzennych montowane mogą być bezpośrednio na ścianie, lub na określonej konstrukcji . Są lekkie i odporne na warunki atmosferyczne. Kolor wykonania reklamy jest dowolny. Dodatkowo na życzenie klienta litery mogą zostać podświetlone.

Zajmujemy się również projektowaniem napisów, znaków firmowych, znaków graficznych, wycinaniem liter i grafik.

Litery_1 Litery_3
Litery_2
Litery_4 Litery_5
Litery_6 Litery_7

Loga, znaki graficzne

Projektujemy loga, znaki graficzne. Nasze projekty mogą zostać wykorzystane zarówno na stronie internetowej, jak i tradycyjnych materiałach reklamowych. Technika wykonania - dowolna.

Logo_1 Logo_2

Ulotki, Wizytówki, Nalepki, Etykiety

Wykonujemy zarówno ulotki i wizytówki firmowe, jak i osobiste, w kolorze lub czarno-białe. Oferujemy Państwu możliwość zastosowania różnych rodzajów papieru oraz możliwość laminowania.

Ulotka_3 Ulotka_2
Ulotka_1